Списки учнів зарахованих до 1 класів 2018-2019н.р.

31.05.2018р. зараховано до 1 класу дітей, які проживають на території обслуговування Вапнярської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1:

№з/п Прізвище, ім’я по батькові дитини дата нар. адреса
1 Антонова Мар’яна Ігорівна 02.03.2012 Маліновського 17/4
2 Бабій Артем Олександрович 11.01.2012 Барвінкова,35
3 Бойко Назар Сергійович 17.08.2012 Пожарського,43
4 Боровський Данило Олегович 01.09.2012 Вишнева,2
5 Гриб Сергій Юрійович 14.06.2012 Кадука ,46
6 Дашківська Вікторія Ігорівна 21.06.2012 Виноградна,5
7 Козак Іван Леонідович 20.02.2012 Кутузова ,9/4
8 Колісник Даниїл Олександрович 10.09.2012 Кутузова ,7/2
9 Кривенко Владислав Олегович 11.10.2012 Ломоносова,9
10 Мельник Софія Вікторівна 17.07.2012 Виноградна,40
11 Московчук Назар Миколайович 11.01.2012 Миру,10
12 Осташов  Денис  Вікторович 16.10.2012 Коцюбинського,1/3
13 Погребняк Богдана Костянтинівна 23.09.2012 Грушевського,3/65
14 Ратушняк Анжеліка Ігорівна 05.03.2012 Кутузова,12/9
15 Ребрина Вероніка Вадимівна 13.12.2011 Миру,2А/13
16 Сандул Володимир Миколайович 27.02.2012 Кутузова,24/14
17 Сігідієнко Еліна – Марія Максимівна 10.07.2012 Українська, 13
18 Скрипник Антоніна Дмитрівна 24.10.2012 Кутузова ,22/13
19 Слободянюк Ульяна Юріївна 17.03.2012 Кадука,52
20 Трачук Владислав Сергійович 03.11.2011 Кутузова,41
21 Франчук Ярослав Юрійович 27.02.2012 Черняховського,60
22 Хоміцька Кіра Артемівна 27.10.2011 Коцюбинського,7/6
23 Черкес  Богдана Віталіївна 13.03.2012 Миру,38
24 Юзько Валерія Юріївна 14.06.2012 Зелена,29
25 Бачило Аліна Миколаївна 15.03.2012 Барвінкова, 27
26 Білан Роман Юрійович 04.09.2012 Стадіонна, 5
27 Буксир Анна Олександрівна 19.11.2011 Кутузова, 17/3
28 Василенко Ілля Володимирович 26.06.2012 Грушевського, 3/57
29 Дашківський Михайло Валерійович 18.11.2011 Грушевського, 3/15
30 Мрачковський Максим Дмитрович 26.04.2012 Я. Мудрого, 74
31 Охота Максим Сергійович 15.10.2012 Кутузова 20/11
32 Піскунова Крістіна Дмитрівна 27.09.2012 Українська, 12
33 Попов В’ячеслав Максимович 21.12.2011 Кленова, 3/1
34 Скрипай Мілана Сергіївна 28.07.2012 Миру, 2/13
35 Скупий Андрій Дмитрович 15.10.2012 Кутузова, 6/4
36 Созанська Анастасія Андріївна 16.03.2012 Зелена, 24
37 Стангріт Владислав Андрійович 12.01.2012 Косарєва, 7
38 Тартачна Юлія Миколаївна 30.05.2012 Черняховського, 55
39 Урсоленко Каріна Михайлівна 27.02.2012 Я. Мудрого, 98
40 Фартушний Назарій Валерійович 24.08.2012 Коцюбинського, 37/4
41 Хортюк Андрій Дмитрович 02.12.2011 Островського, 31
42 Цимбалюк Артем Сергійович 11.07.2012 Кутузова, 24/11
43 Якимовський Андрій Миколайович 15.06.2012 Волошкова, 34

ВІЛЬНІ МІСЦЯ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДО 1 КЛАСУ ВІДСУТНІ!