Списки учнів зарахованих до 1 класів 2019-2020н.р.

Зарахувати до 1 класу, які проживають на території обслуговування

Вапнярської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,  наступних дітей:

№з/п Прізвище, ім’я по батькові дитини дата нар. адреса
1 Москаленко Олександр Олександрович 25.06.13 Кутузова, 18/1
2 Томашевська Катерина Андріївна 29.12.12 Кутузова, 24/12
3 Муц Артем Олександрович 11.03.13 Калініна, 9
4 Луцишин Денис Сергійович 03.08.13 Українська, 19
5 Бондар Діана Артемівна 26.11.12 Барвінкова, 24
6 Бондаревська Тетяна Олегівна 09.03.13 Я.Мудрого, 46
7 Побережна Лілія Миколаївна 30.07.13 Миру, 23
8 Заяць Дмитро Ігорович 21.06.13 Кутузова, 20/3
9 Телепенко Кароліна Костянтинівна 11.07.13 Київська, 14
10 Яковенко Олександра Романівна 02.05.13 Кадука, 10
11 Піско Владислав Олегович 13.09.13 Я.Мудрого, 26
12 Паламарчук Анастасія Олександрівна 23.03.13 Грушевського, 3/19
13 Накул Кирило Дмитрович 24.05.13 Островського, 24
14 Пензар Назар Валентинович 14.08.13 Волошкова, 48
15 Матеїшин Ярослав Олександрович 07.07.12 Островського, 3/1
16 Швець Ілона Володимирівна 17.07.13 Миру, 59
17 Пащенко Богдан Андрійович 11.06.12 Кутузова, 3/1
18 Накорнєєва Єлизавета Романівна 25.05.13 Б.Хмельницького, 38
19 Коваль Аліна Артурівна 09.10.12 Виноградна, 35
20 Болдін Максим Юрійович 02.05.13 Кутузова, 10/7
21 Євтєєв Костянтин Вікторович 18.07.13 Черняховського, 29
22 Рура Денис Олександрович 21.02.13 Барвінкова, 38
23 Швецов Владислав Олександрович 19.06.13 Щаслива, 29
24 Бануляк Анастасія Олегівна 23.09.13 Б.Хмельницького, 46
25 Патраманська Аліса Олегівна 12.05.13 Грушевського, 3/74
26 Біленький Дмитро Сергійович 10.02.13 Миру, 2/18
27 Юрій Марк Олександрович 05.12.12 Миру, 2/7
28 Стахова Соломія Валеріївна 26.01.13 Кутузова, 22/2
29 Найденко Софія Ігорівна 22.03.13 Б.Хмельницького, 48
30 Найденко Назар Ігорович 22.03.13 Б.Хмельницького, 48
31 Головаха Вікторія Євгеніївна 27.02.13 Косарєва, 21
32 Орлов Даміан Володимирович 12.11.12 Кутузова, 36/13
33 Гринчук Андрій Артемович 26.06.12 Коцюбинського, 27/2
34 Боднар Марія Михайлівна 03.05.12 Незалежності, 214
35 Герман Дмитро Олександрович 08.11.12 Миру, 16/1
36 Сполітак  Марина Дмитрівна 07.03.13 Я.Мудрого, 60
37 Шестопалько Ростислав Валерійович 15.04.13 Коцюбинського, 25/6
38 Лисенко Марина Дмитрівна 04.06.13 Кутузова, 20/15
39 Волошина Джесіка Романівна 20.08.13 Грушевського, 3/55
40 Дикий Ярослав Ростиславович 09.11.12 Коцюбинського, 43/18
41 Забуранна Євгенія Вікторівна 07.04.13 Волошкова, 6
42 Воронюк  Олександр Сергійович 13.06.13 Я.Мудрого, 14
43 Пономар Анастасія Сергіївна 04.05.13 Коцюбинського, 29/6
44 Бараненков Максим Андрійович 14.06.13 Миру, 17
45 Жук Єгор Костянтинович 05.09.13 Кутузова, 4/1
46 Сандул Максим Миколайович 10.04.13 Кутузова, 24/14
47 Кавка Лілія Віталіївна 06.03.13 Черняховського, 58
48 Скупа  Анастасія Дмитрівна 25.04.13 Кутузова, 6/4