↑ Return to Батькам!

Інформаційна пам’ятка для батьків про особливості освітнього процесу під час карантину

Інформаційна пам’ятка

для батьків

про особливості освітнього процесу

під час карантину

  1. Забороняється допуск до закладу освіти батьків або супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю.
  2. Вимірювати температуру дитини щоранку. У разі якщо температура 37,2° C або є ознаки гострого респіраторного захворювання, то дитину необхідно залишити вдома. Повідомити обов’язково про це класного керівника.
  3. Слідкувати чітко за дотриманням розкладу початку уроків: дитина має приходити до школи за 10 хв. до початку своїх уроків.
  4. Учні 5-11 класів повинні мати із собою захисні маски абореспіратори. У разі використання учнем пошитих масок, має бути запасна у поліетиленовому zip-пакеті. Використану ж медичну захисну маску необхідно утилізувати за правилом у відповідному місці.
  5. На кожен урок інформатики та на всі практичні і лабораторні роботи з фізики та хімії учень має бути забезпечений одноразовими рукавичками.
  6. Гаряче харчування у школі буде лише для здобувачів освіти 1-4 класів та учнів пільгових категорій. Також буде працювати буфет із дотриманням санітарних норм в умовах адаптивного карантину. Рекомендуємо заздалегідь продумати харчування своєї дитини.
  7. Питні фонтанчики у школі працювати не будуть. Рекомендуємо свою дитину забезпечити питною водою.
  8. Провести роз’яснювальну роботу з дитиною щодо респіраторної гігієни (етикету кашлю, дистанціювання, миття рук з милом).
  9. Рекомендуємо забезпечити дитину маленьким флакончиком антисептика.