______________________________________________

35-річчя Чорнобильської катастрофи…
Скільки б не пройшло часу, все одно чорнобильський біль чорною гіркотою осідає в душах українців, ця трагедія навіки оселилась у людських серцях. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. Чорнобильська трагедія жорстоко нагадує нам про те, що люди ще не зовсім освоїли могутню енергію атома.
Врятований світ – найкращий пам’ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Пам’ятаймо про них і робімо усе, щоб ніколи у людській історії не повторився Чорнобиль.
#ЧОРНОБИЛЬ_35_Квітка_відродження
Ми вдячні людям тим, що врятували
Усю планету в найскрутніший час.
Ми перед ними всі заборгували.
Кажемо сьогодні просто, без прикрас-
Ми пам’ятаємо полиновий той час.
Вапнярська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. І. Д. Черняховського передає естафету пам’яті Височанській ЗОШ І-ІІІ ступенів

День Землі

22 квітня ми відзначаємо День Землі

Посилання про відзначення Дня Землі тут

Міжнародний день птахів

1 квітня – Міжнародний День птахів (День зустрічі птахів) проходить щороку в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» і не випадково його відзначають саме в квітні. 1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів – це не лише річниця Конвенції, а й час повернення пернатих з вирію. Перелітних птахів зустрічали також по-різному, але завжди радісно, адже вони несли на своїх крилах тепло, надію на сонечко, урожай та краще життя.
Сьогодні учні 5-А класу разом зі своїм класним керівником Гриб Іриною Петрівною підготували низку цікавих фактів про птахів (посилання на відео тут)

____________________________________________________

Переможці обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців “Зіркова мрія” у рамках фестивалю вчительської та учнівської творчості “Проліски надії – 2021”

______________________________________________________

(Посилання)

15 березня – День визволення Вапнярки від

німецько-фашистських загарбників (посилання тут)
———————————————————————————
изображение_viber_2021-03-10_12-33-20

207 років із дня народженняТараса Григоровича Шевченка за даним посиланням

изображение_viber_2021-02-25_16-04-32 – Переглянути відео де учні вшановують  пам’ять видатної української письменниці Лесі Українки  можна тут

– Учні 10 класу Вапнярської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 вшановують память видатної пимьменниці, громадського діяча та сильної духом жінки Лесі Українки за даним посиланням

– Переглянути відео з нагоди відзначення 150 -річчя від дня народження Лесі Українки учнями 4-Б класу (класний керівник Штуль І.М.)  можна тут

изображение_viber_2021-02-21_12-07-32

_____________________________________________________________________изображение_viber_2021-02-19_15-14-52

Вшанування пам’яті 76-річниці з дня загибелі нашого земляка, героя-полководця І.Д. Черняховського. Екскурсія, урок-пам’яті “Навіки в строю” в  шкільному музеї  “Бойова слава”

(Деталі проведення уроку-пам’яті за даним посиланням)

изображение_viber_2021-02-19_15-40-05

Сьогодні, 19.02.21 об 11:00 годині, учні Вапнярської ЗОШ І-ІІІ ступенів N 1 долучились до тихої акції, під час якої були розміщені білі, паперові ангели на деревах та біля пам’ятних символів Революції Гідності та Героям Небесної Сотні. Під час буремних подій на Майдані Незалежності, серед загиблих було троє людей родом з Вінниці та області: Максим Шимко, Валерій Брезденюк, Леонід Полянський.
Пам’ятаємо наших героїв 🕯️

(Посилання тут)

______________________________________________

У нашому закладі освіти відбувся виховний захід щодо вшанування Героїв Небесної Сотні – “Небесна Сотня білих журавлів”, який підготувала Ремарчук Т. М. зі своїми учнями 9-Б класу (Перейти за посиланням тут)

_____________________________________________________________________

изображение_viber_2021-02-15_20-37-29Переглянути відео присвячене Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав можна переглянути за даним посиланням

Зустріч учнів 6-х класів з дідусем відомої української письменниці вінничанки

Олександри Бурбело – Володимиром Бевзою

изображение_viber_2021-02-08_15-54-59Переглянути інформацію можна за даним посиланням

изображение_viber_2021-02-08_13-20-26

Тиждень казки у початковій школі

” Казкова країна чекає на нас”

_____________________________________________

0-02-05-dc4b706bad4c169c1a68af45833728627e758c2a2af83653c86b0ca9235aac3d_4065224c

Конкурс читців та вокалістів-солістів “Зіркова мрія-2021″” на офіційному YouTube каналі нашого закладу освіти

Флешмоб “Ми єднаємо країну піснею” День Соборності України

Вітаємо з прийдешніми святами та Різдвом Христовим!

З Новим роком!!!

Вшанування пам’яті жертв, які загинули в Бабиному Яру

Здоров’я кожної людини – це її багатство!!!

Виставка квітів “Барви моєї країни” . Конкурс виробів з овочів та фруктів “Овочеве рагу”

Привітання від одинадцятикласників з початком нового 2020-2021 навчального року

День державного прапора та 29-та річниця незалежності України

Вчимося вдома!

День вишиванки!

Чорнобиль!!!

День медсестри!

День пам’яті та примирення та День Перемоги!

Історико-літературний відеопроєкт приурочений 76-річниці депортації кримськотатарського народу.

Сім’я!!!

День Соборності України!

День пам’яті героїв Крут!

День Святого Валентина

День виведення військ з Афганістану.

75-та річниця з дня загибелі І.Д. Черняховського

“Молодь за здоров’я!”