Структура Вапнярської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Структура Вапнярської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Загальноосвітня школа  є трьохступеневою:

I ступінь – 1-4 класи;

II ступінь – 5-9 класи;

ІII ступінь – 10-11 класи.

УПРАВЛІННЯ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ

Управління Вапнярською ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 здійснюється Вапнярською селищною радою  об’єднаної територіальної громади та уповноваженим нею органом – відділом освіти, культури, молоді та спорту  Вапнярської селищної радиоб’єднаної територіальної громади.

Безпосереднє керівництво здійснюється  директором Вапнярської ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1.

Постійно діючий колегіальний орган управління – педагогічна рада.

Головою педагогічної ради є директор.

Вищим органом громадського самоврядування Вапнярської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  є Рада школи.

За рішенням Ради школи  створена і діє піклувальна рада.

Метою діяльності піклувальної ради є створення умов для задоволення освітніх потреб особи, залучення широкої громадськості до вирішення проблем навчання і виховання. Не допускається втручання членів піклувальної ради в навчально-виховний процес (відвідування уроків, тощо) без згоди директора школи.

Кадровий склад школи

Педагогічний колектив складається з 42 працівників.

Освіта: 42 – вища.

Кваліфікаційний рівень: «спеціаліст вищої категорії»– 9;  «спеціаліст І категорії» –  14; «спеціаліст II категорії» –  7; «спеціаліст» – 17.

Педагогічні звання: «старший вчитель» – 2.

У   2019/ 2020 навчальному році навчається 487 учнів  у  22  класах:   І ступінь – 9 класів/ 200 учнів ,  ІІ ступінь – 11 класів/ 231 учнень,   ІІІ ступінь – 3 класи/ 56 учнів.

Середня наповнюваність класів становить 21,5 учнів,  в т. ч. І ступінь – 23,4 учні, ІІ ступінь – 20,5  учнів, ІІІ ступінь –18 учнів.