↑ Return to Булінг!!!

Корисна інформація!

Корисна інформація для тих, хто страждає від булінгу

Дитина, яка стала жертвою чи свідком цькування, може розказати про це батькам (особам, які їх замінюють), педагогам, практичному психологу та директору школи.

Учитель чи інший працівник закладу освіти, який постраждав від цькування, також може звернутися до колег, керівника закладу освіти, освітнього омбудсмена та уповноважених органів.

Крім того, всі особи, які стали жертвами чи свідками булінгу, можуть звернутися:

• на гарячу лінію ГО «Ла Страда – Україна» ( за номером 0 800 500 225 – для стаціонарного телефону, 116 111 – для мобільного);

• до Центру соціальної служби з питань сім’ї, дітей та молоді;

• до Національної поліції України (за номером 102);

• на гарячу лінію Центру надання безоплатної правової допомоги (за номером 0 800 213 103 – цілодобово та безкоштовно в межах України).