↑ Return to Булінг!!!

Порядок подання та розгляду заяв

Порядок

подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності)

заяв про випадки булінгу (цькування)

у Вапнярській ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1

  1. Директор закладу освіти повинен довести до відома здобувачів освіти, педагогічних працівників та батьків щодо їх обов’язку повідомляти директора школи про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали.

 

  1. Відповідно до такої заяви директор видає наказ про проведення розслідування із визначенням упроваджених осіб.

 

  1. Для прийняття рішення за результатами розслідування директор, як голова комісії з розгляду випадків булінгу, скликає засідання.

 

  1. У разі, якщо Комісія не кваліфікує випадок як булінг (цькування), а постраждалий не згодний з цим, то він може одразу звернутись до органів Національної поліції України із заявою, про що постраждалиймає повідомитидиректор школи.

 

  1. Рішення Комісії реєструються в окремому журналі («Журналі реєстрації рішень комісій з розгляду випадків булінгу (цькування)», який зберігається в паперовому вигляді з оригіналами підписів всіх членів Комісії.

 

  1. Потерпілий чи його/її представник також можуть звертатися відразу до уповноважених підрозділів органів Національної поліції України (ювенальна поліція) та Служб у справах дітей з повідомленням про випадки булінгу (цькування).

Відповідно до наказу №8 від 03.01.2020 р. “Про організацію роботи з протидії булінгу ” уповноваженою особою за реалізацію норм законодавства у сфері запобігання та протидії булінгу (цькуванню) в Вапнярській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 є Стангріт Олена Володимирівна(заступник директора з виховної роботи).

Контактні дані уповноваженої особи: 

електронна адреса stangrit.olena@ukr.net

тел. (04350) 3-20-02