Гру 11

Дискусія «Рецепти досягнення порозумінь між батьками та дітьми»

Серед багатьох питань та проблем, якими переймається людство протягом свого багатовікового існування, є одна проблема, що гостро постає перед кожним поколінням. Це проблема взаємин між батьками й дітьми. Кожна історична епоха, будь-яке суспільство, усі покоління стикалися з нею, шукали й знаходили шляхи її розв’язання.
Які ж рецепти були знайдені людьми, дотримання яких могло б направляти стосунки батьків і дітей у річище конструктивної співпраці й розуміння?
Це питання намагались з’ясувати учні 7А,7Б,7В класів в ході дискусії «Рецепти досягнення порозумінь між батьками та дітьми», яка проходила в рамках тижня зарубіжної літератури.
рецепти