Порядок
подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності)
заяв про випадки булінгу (цькування)
у Вапнярській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
- Директор закладу освіти повинен довести до відома здобувачів освіти, педагогічних працівників та батьків щодо їх обов’язку повідомляти директора школи про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали.
- Відповідно до такої заяви директор видає наказ про проведення розслідування із визначенням упроваджених осіб.
- Для прийняття рішення за результатами розслідування директор, як голова комісії з розгляду випадків булінгу, скликає засідання.
- У разі, якщо Комісія не кваліфікує випадок як булінг (цькування), а постраждалий не згодний з цим, то він може одразу звернутись до органів Національної поліції України із заявою, про що постраждалиймає повідомитидиректор школи.
- Рішення Комісії реєструються в окремому журналі («Журналі реєстрації рішень комісій з розгляду випадків булінгу (цькування)», який зберігається в паперовому вигляді з оригіналами підписів всіх членів Комісії.
- Потерпілий чи його/її представник також можуть звертатися відразу до уповноважених підрозділів органів Національної поліції України (ювенальна поліція) та Служб у справах дітей з повідомленням про випадки булінгу (цькування).