Вер 19

20 вересня – Всесвітній день прибирання!

Напередодні Всесвітнього дня прибирання🧹 учні Вапнярського ліцею №1 з гарним настроєм прямували до лісу.🌲🌳

Діти побачили не лише красу природи, але й людську недбалість до неї. Килим опалого золотистого листя🍁🌿 не зміг приховати стихійні смітники.

Ліцеїсти активно взялися до роботи, а її було багато. Прибрали⛺️ зону відпочинку, відновили місце для розведення багаття🔥, відремонтували лавки, розпиляли🪵 старе дерево, яке впало на дорогу та посадили декоративні кущі.🪴

Спонсором для такої корисної справи стали Сидорук Наталя Миколаївна та Горупай Тарас Андрійович які забезпечили дітей рукавицями, мішками для сміття, дошками для лавок, саджанцями кущів та смаколиками, а також організували транспорт для вивезення зібраного сміття.

Дякуємо їм за допомогу!♥️

Учні сподіваються, що місцеві припинять смітити у лісі. Адже дорослим має бути соромно за те, що сміття після них прибирали діти.