Гру 28

100-річчя Української революції:здобутки та втрати

В цьому році ми продовжуємо відзначати 100-річчя Української революції 1917-1921 р. Український народ спробував здобути свою незалежність в дуже не простих умовах.
Минулого тижня у нашій школі відбулася наукова прес-конференція, яку організували учні 10 класу під керівництвом вчителя історії України Топольницької Л. Л. на тему «100-річчя Української революції:здобутки та втрати». Перед глядачами постали постаті державних діячів доби Української революції. Учні в образі представників Центральної Ради, Гетьманату, Директорії, більшовиків, отаманського руху презентували свої програми, здобутки та причини невдач у визвольних змаганнях тієї доби. Дискусія була гаряча, цікава і нікого з учасників та глядачів не залишила байдужими.