Гру 11

Подарунок юним спортсменам Вапнярського ліцею №1

Юні спортсмени Вапнярського ліцею №1 отримали у подарунок нові баскетбольні, футбольні та волейбольні м’ячі та маніжки. Придбав їх для школярів спонсор – Владислав Яровий. Наш випускник, який брав участь в спортивних змаганнях та неодноразово захищав честь нашої школи, району та області.
  Спортивний інвентар зробить уроки фізичної культури більш ефективними, а значить, принесе більше користі для здоров’я учнів.
  Дуже приємно та цінно, що є люди, які дбають про розвиток діток та про їхнє фізичне здоров’я, адже той, хто турбується про дітей сьогодні – той думає про завтрашнє майбутнє країни.
  Щиро дякуємо Вам за прояв благодійності, адже Ви подарували справжню радість, захоплення і гарний настрій не лише дітям, а й всьому колективу закладу освіти!
спорт