Гру 11

Івент «Справжні та уявні цінності людини»

Івент «Справжні та уявні цінності людини» для учнів 8А, 8Б класів проходив 30.11. в рамках тижня зарубіжної літератури.
Цінності – це бажання і надії, прагнення і переконання. Щоб правильно визначити свою мету, потрібно спочатку визначитись в виборі життєвих цінностей. Те, ким ми хочемо стати у житті, чого досягти, тісно пов’язане з тим, що ми найбільше цінуємо у житті.
Метою заходу було сприяти формуванню в учнів особистої системи цінностей, усвідомлення пріоритету духовних цінностей, визначення життєвої мети, вдосконалення почуття толерантності, вміння адекватно реагувати на життєві випробування.
Активні учасники заходу:
8А Єва Юрчук