День безпечного Інтернету

photo_2021-02-13_10-06-089 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) цього року під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Відповідно до цього дня у школі був проведений тиждень “Безпечного Інтернету”.

💙Учні 11-х класів разом зі своїм вчителем інформатики Сеником С. Л. протягом тижня провели ряд заходів з метою популяризації більш безпечнішого і більш відповідального використання онлайн-технологій і мобільних телефонів, особливо серед дітей і молодих людей.

Переглянути відео присвячене Дню безпечного Інтернету

Подяка батькам 2-А класу

Щирі слова подяки хочемо сказати батькам за велику допомогу у ремонті класного приміщення учнів 2-А класу. Потрібно ві васдмітити усіх батьків, які допомагали у створені кращих умов для навчання та виховання учнів 2-А класу. Одні з перших, хто включився в роботу був батьківський комітет – Шестопалько Тетяна, Завала Оксана, Гринчук Галина, а особливу подяку хочеться сказати батькам, які не лише допомагали коштами, але й своєю фізичною працею. Багато роботи зробив Пономар Сергій, Шестопалько Валерій, Кавка Віталій. Від такого прояву батьківського піклування, дітям стало затишно, комфортно. З великою радістю та задоволенням дітки повертаються щоранку до школи. Слід відзначити і роботу самого класного керівника Задаченкова Анатолія Васильовича, який разом з батьками своїх учнів працював не покладаючи рук, підтримував колектив і жартівливим словом, і ділом. Бажаємо Вам, шановні батьки та класні керівники, здоров’я та сімейного затишку.изображение_viber_2021-02-04_21-22-12

Подяка батькам та меценатам 1-А класу

Вапнярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 виносить подяку батькам та меценатам, що надали щедру допомогу у проведенні ремонту та відновленні навчального приміщення для учнів 1-А класу!
Особливу вдячність висловлюємо тим, хто виконав левову частку робіт та надав найбільше фінансової підтримки: Юлії та Максиму Сігідіненкам, Віталію та Інні Пийводі, Антоніні Мацієвській, Володимиру Вдовіну, а також Вапнярській селищній раді, що виділила на відповідні витрати значну матеріальну допомогу. Повсякчас щиро відгукувались на прохання і надавали нагальне сприяння у проведенні поточних робіт з відновлення класної кімнати Олександр та Аліна Вінніцькі, Володимир і Марина Дзякан, Роман Лаврик, Надія Кочурко, изображение_viber_2021-02-04_21-19-57Вікторія Німерчук, Людмила Мордванюк, Віталія та Олег Книш, Катерина та Олександр Дудін, Олена Усата, Наталія Карпова, Ліна Прокоф’єва, Юлія Гончар, Олександр Хоміцький, Дмитро Бак, Альона Варич. Також варто відзначити самовіддану працю, організаторські здібності та відверту небайдужість вчителя Анни Вікторівни Левицької, під чутливим проводом якої і відбулася благородна справа з відродження класного приміщення.

Зустріч кадровиків поліції та представників Одеського університету внутрішніх справ

3 лютого 2021року у Вапнярській ЗОШ І-ІІІст №1 відбулася зустріч кадровика відділення поліції №2 Тульчинської РВП В.Очеретної та представників Одеського державного університету внутрішніх справ О.Сіфоровим та М.Ісаєнком. З учнями 9-11 класів були проведені бесіди правовиховного та профорієнтаційного характеру щодо вибору майбутньої професії та вступу на навчання до ВНЗ системи МВС