Привітання з Днем Конституції України

IMG-b40b4792d92e22a0e4e9cad4f25a2e80-V

Вапнярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 вітає всіх співвітчизників із найважливішим державним святом  – Днем Конституції України! Бажаємо вам міцного здоров’я, світлого майбутнього, щастя, творчого натхнення та успіхів у всіх добрих справах. Нехай кожен день дарує радість життя, а кожне ваше досягнення сприяє процвітанню нашої країни. Нехай мир та злагода запанують в Україні!Зі святом Вас!!!

22 червня – День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

ТІЛЬКИ ТОЙ, ХТО ПАМ’ЯТАЄ МИНУЛЕ, ВАРТИЙ МАЙБУТНЬОГО…
   В День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні ми згадуємо усіх тих, хто впав на полі бою, хто віддав своє життя задля того, аби наша Вітчизна була  вільною від будь-якого загарбника.
    Біль – один на всіх. Вічний вогонь, сірі постаті монумента, викарбувані імена на граніті нагадують нам про світлу пам’ять і вічну скорботу. https://www.facebook.com/groups/668885443492967/permalink/1096185074096333/

4 . 22 день скорботи відповідно

Подяка батькам!!!

01009rci-e1a4

  Шановні батьки,дідусі та бабусі!

Ось і закінчився 2019-2020 н.р.Цей рік був дуже напружений.Нам з   Вами довелось пристосовуватись до нових невідомих умов навчання.Ви стали нашими помічниками,були завжди на зв’язку,підтримували,втішали.Ми цінуємо Ваші зусилля.Кожну хвилину ми відчували Вашу підтримку.Ви,мабуть,більше ніж діти чекали сьогоднішнього свята. І ось цей день настав!!!Канікули!!!Адміністрація та педагогічний колектив висловлює Вам щирі слова подяки за взаємопорозуміння,небайдужість,підтримку.Ми любимо Вас,цінуємо,поважаємо.Дякуємо!Ви-найкращі!

ПОДЯКА БЛАГОДІЙНИКАМ! В наш нелегкий... - Комунальна установа ...

Увага!!!Інформація для батьків майбутніх першокласників!

оголошення

IMG-eec14c4def5729bb5d7987aa0df20e3d-V
Шановні батьки!
     Ми раді бачити Вашу дитину серед учнів Вапнярської ЗОШ І-ІІІ ступенів N 1.
     Вапнярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 1 оголошує набір дітей до 1-го класу. Прийом документів буде здійснюватись з 12.05.20 по 12.06.20.        Перелік документів, необхідних для прийому дитини до 1-го класу:
  1) заява батьків, або осіб, що їх заміняють;
  2) копія свідоцтва дитини про народження;
  3) медична довідка (після закінчення карантину);
  Ми чекаємо на Вас та Ваших дітей за адресою: вул. Островського, 2.

Увага!!! Важлива інформація для батьків майбутніх першокласників. 

                      Шановні батьки!

   У зв’язку з карантином початок прийому документів на зарахування до першого класу відтерміновано до покращення епідеміологічної ситуації в країні. Це зроблено задля Вашого максимального комфорту та безпеки. Про дату прийому документів обов’язково повідомимо на сайті та у групі школи.

   Будьте здорові Ви та Ваші діти.

                      З турботою про Вас 

                        Вапнярська ЗОШ N 1