Жов 20

Всесвітній День вчителя

Всесвітній День вчителя відзначають в першу неділю жовтня , і святкується більш ніж в 100 країнах світу. У цей день відзначаються заслуги вчителів і всіх працівників сфери освіти та їх неоціненний внесок у розвиток суспільства.
У нашому закладі, день розпочався з учнівського самоврядування, а саме з лінійки, на якій оголосили хто заміняє вчителів. Далі на педагогів чекав концерт “Кольорове свято”, який підготували учні 11 класу та їхній класний керівник – Коровай Наталя Олександрівна. Діти вітали своїх вчителів піснями , танцями та іншими виступами . Було багато позитивних емоцій , сміху і сліз радості.
Також учні школи підготували плакати з привітаннями своїм вчителям. Вчителі , в свою чергу , подякували всім за подароване свято , позитив і гарний настрій.