Лис 03

Дотримуйтеся правил безпеки!

Безпека – головний принцип, який обов’язково повинен дотримуватися при дорожньому русі. При цьому, він обов’язковий не лише для водіїв автотранспортних засобів, але і для пішоходів.
Тільки за 2020 рік в Україні зафіксовано більше 168 тисяч дорожньо-транспортних пригод. З них із загиблими або травмованими — понад 35 тисяч. Тобто, кожен день в країні відбувається майже сотня аварій, в яких страждають люди.
Що стосується аварій за участю пішоходів та велосипедистів, нерідко проблема виникає саме через брак освітлення.
Саме тому, президент школи Скаженюк Дарія, підготувала цікаву інформацію, а саме інформаційно-роз’яснювальну хвилинку. Яку доручила провести учням 8-А класу: Патляк Ярославі, Григоренко Яні, Скрипай Карині для учнів 1-11 класів, щодо необхідності використання світловідбивних елементів у темний час доби та неухильного дотримання правил дорожнього руху.
Будьте обережними на дорозі! Дотримуйтеся правил безпеки!