Жов 20

Запобігання та протидія домашньому насильству та булінгу

Фахівець Томашпільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Альвіна Пилипчук а також фахівці КУ “Центр надання соціальних послуг” Вапнярської селищної ради , інклюзивно-ресурсного центру, 👮‍♂️ офіцери поліції та ювенальної привенції провели з учасниками 👧🧒освітнього процесу Вапнярської ЗОШ I-III ступенів №1 виховну роботу із запобігання та протидії домашньому насильству та булінгу.
Учні приймали активну участь у дискусійних моментах заходу, ставили багато запитань до відповідних тем, з цікавістю переглянули відеоролик та зробили відповідні висновки відносно домашнього насильства та булінгу.
Підсумки заходу проводились у формі анонімного анкетування присутніх слухачів. Запитання відносились до всіх висвітлених тем та відносин між школярами в середовищі даних навчальних закладів.241687905_867913500506783_9080415611674146304_n