Гру 29

З прийдешніми святами!!!

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Саме так він пройшов і в нашій школі. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна “Новорічна казка” з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками та, звичайно, веселими танцями біля красуні-ялинки.
Діти разом з педагогом-організатором підготували програму з новорічними сюжетами, казковими героями, іграми та танцями. Всі присутні уважно спостерігали за грою учнів – артистів.
По завершенню свята Дід Мороз та Снігуронька подарували подарунки для всіх учнів початкової школи.
Нехай у новому році збудеться все задумане!
З прийдешніми святами!