Гру 11

«Міс і Містер ліцею – 2023»

1  грудня в нашому ліцеї відбулася найочікуваніша подія року – конкурс «Міс і Містер ліцею – 2023″.
На свято було запрошено журі, які відомі у своїх галузях та змогли об’єктивно оцінити наших учасників. У конкурсі взяли участь 10 претендентів на перемогу. Це учні 9-11 класів.
Розпочалося свято краси із конкурсу «Дефіле в українському стилі», далі кожен конкурсант зміг представитися в конкурсі «Візитка», у якій презентував себе та демонстрував своє хобі та життя.
Цікавим етапом було демонстрація свого “Таланту”, з яким конкурсанти справилися на відмінно.
Оригінальним дійством було перетворення в знамениту пару “Косплей”. Кожен з учасників зміг відіграти образ героя настільки гарно, що просто мурахи бігали по шкірі.
Не обійшлося свято краси і без перевірки інтелектуальних здібностей наших учасників.
Конкурсанти також презентували свої «Дефіле в діловому стилі», та “Дефіле в стилі 90-х” під час яких учасники могли проявити свою красу, емоційність, грацію та придумати для себе цікавий образ.
Драйвовим конкурсом була “Підтримка класу”, де однокласники були всі, як одне ціле. Справжня дружня атмосфера панувала на святі.
  Титул «Міс ліцею – 2023» отримала учениця 11 класу Дар’я Ростоцька, а «Містером ліцею ліцею – 2023» став учень 11 класу Вадим
“Найкрасивіша пара ліцею” – Яна Трачук та Вадим Назарчик.
“Найрозумніша пара ліцею” – Олександра Волошина та Єгор Мамчур
“Найкреативніша пара ліцею” – Карина Скрипай та Вадим Козоріз
“Найталановитіша пара ліцею” – Марія Ткач та Олег Горохольський
Також хочемо подякувати Анні Горущенко, Денису Кучеру які подарували нам неймовірний концертні номери.
Дякуємо найкращим ведучим: Дані Коломійчук та Богдану Гоголю.
Вдячні за креативні декорації Владиславу Дьоркіну та Дар’ї Гуцол.
Наша подяка висловлюється всім, хто допомагав організувати таке масштабне дійство!
Ми дякуємо усім учасникам, які взяли участь у конкурсі, їхнім вчителям та батькам.
Ви великі молодці! Ви були неперевершені та надзвичайні!
Міс і містер