Гру 11

Щасливі миті мого життя!😄

В понеділок учні 7А, 7Б, 7В класів переглянули колаж «Щасливі миті мого життя».
На всіх фото із сімейних альбомів діти усміхнені, життєрадісні, поряд зі своїми батьками, братиками, сестричками, домашніми улюбленцями. Діти зрозуміли, що варто цінувати кожну мить життя!
  Активні учасники заходу: 7А Марина Урсол 7А Дмитро Мацерук 7А Олександр Мазур 7А Анастасія Стащенко 7А Емма Нагорняк 7А Анна Горущенко 7А Максим Баранський 7А Артем Зеленюк 7А Валерія Дегодій 7Б Олександр Пенькас 7Б Дмитро Тварковський 7Б Крістіна Скаженюк 7В Олена Салій.
Щасливі миті