Лис 15

Що дає людині математика?

Що дає людині математика? Які здібності і вміння вона розвиває?🤔
👩‍🏫Перш за все, ця наука розвиває наші розумові здібності. На уроках математики учні через поєднання теоретичних знань і вмінь навчаються застосовувати їх в реальних життєвих потребах.Вчителька математики Кримінська В.А. провела з учнями 5-х класів пленерний урок – урок на відкритому повітрі, просто неба, на тему «Числові і бувені вирази. Формули» Діти навчилися користуватися вимірювальною рулеткою для знаходження довжини та секундоміром для вимірювання часу руху. На практиці застосовували формули: знаходили периметр квітників, площу шкільного стадіону, довжину бігової доріжки, обчислювали швидкість руху пішохода та бігуна.
ва