Вер 06

Інавгурація президента школи!

В нашому закладі відбулася інавгурація президента школи! Присягу прийняла учениця 10 класу Скаженюк Дарія. Разом з президентом працюватиме команда вірних помічників.

IMG_20210906_151820_727Прем’єр міністр – Войтович Альона Голова навчального центру – Патляк Ярослава Голова дисципліни і порядку – Драч Валерія Голова інформаційного центру – Мацієвська Софія Голова центру захисту прав дитини – Бистрицька Ірина Голова екологічного центру – Обуховська Дарія Голова центру милосердя – Новіцка Ангеліна Голова центру здоров’я та спорту – Бурлачук Максим Голова культмасового центру – Якубик Юлія Спільнота цих активних хлопців та дівчат – це команда тих, хто здатний думати, вирішувати й робити все можливе для блага нашого шкільного життя.