Бер 06

«14 днів без сирен»

«14 днів без сирен» — соціальний проєкт Fundacja “Braterstwo” в м.Криниця-Здруй, Польща, в якому взяли участь учні Вапнярського ліцею №1. Програма підтримки започаткована завдяки багаторічній співпраці Фундації з МГО Україна – Польща – Німеччина, яка ще з перших днів повномасштабної війни в Україні опікуються біженцями з України.
Два тижні діти мали змогу відвідувати захоплюючі екскурсії в Польщі, Словаччині та Угорщині. У рамках насиченої та цікавої програми візиту діти відвідали історичні та розважальні місця:
🔺Єдину в Європі печерну купальню Мішкольц-Тапольца в Угорщині;
🔺Старе місто та Королівський замок на Вавелі у Кракові, Польща;
🔺Аквапарк в Закопане, Польща;
🔺Собор святої Єлизавети, Dolná brána – нижні ворота, Співучий фонтан в другому за розмірами місті Словаччини Кошице;
🔺Канатну дорогу на Парковій горі, санкостраду на схилі гори Івонка та каток в Криниці-Здруй, Польща.
Групу дітей супроводжувала заступник директора з навчально-виховної роботи Галина Лядусова.
❤ Щиро дякуємо голові Вапнярької ТГ Олександру Горенюку та начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської ТГ Світлані Ревтюх, директору Вапнярського ліцею №1 Ірині Шумлянській та батькам за чудовий подарунок — незабутній відпочинок для наших дітей!
❤Емоції, які отримали в гостинному місті, ❤ми принесли на Україну!💙💛 Дякуємо за запрошення та можливість хоч на деякий час забути тривоги війни!💙💛
Всі щиро сподіваємось на мир, спокій у нашій країні! 💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛