Гру 13

16 днів проти насильства

З метою створення безпечного освітнього середовища у закладі освіти ✔️з 25.11 по 10.12.2021 р. була проведена Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” під керівництвом практичного психолога Мацерук Л.А. та соціального педагога Барчишиної О.О., та за участі поліцейського офіцера громади Кривка О.С.
Щорічно у рамках даної акції у Вапнярській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 проводиться різноманітна, змістовна робота, метою якої є запобігання вчинення дітьми злочинів, правопорушень, проявів булінгу в освітньому просторі, формування позитивних соціальних установок, попередження вживання алкогольних, наркотичних речовин, тютюнових виробів у закладі, а також забезпечення прав дітей, захисту від будь-яких форм фізичного або психічного насильства, попередження випадків насильства в сім’ї.
Цього року проведені заходи стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей, сприяли вихованню в учнів людяностіі, відповідальності, любові та толерантного ставлення до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.

16 днів проти насильства