Daily Archive: 24.11.2022

185-річчю “Русалки Дністрової”

“Не штука написати якусь книжку нашою рідною мовою тепер, коли ми вже всюди вживаємо ту мову на письмі, але справжнім подвигом було заговорити тією мовою тоді, коли ніхто її не вживав, окрім селян, прибитих панщиною…” (О. Бобикевич) 185-річчю “Русалки Дністрової” – першої книги, опублікованої українською мовою в західноукраїнських землях присвячується… Відео підготували учні 9 класу

Віртуальна мандрівка

Сьогодні учні 6-А класу продовжать знайомити нас із дивами стародавнього світу. Цікавою буде наша віртуальна мандрівка до Мавзолею у Галікарнасі, на острові Родос, де була велетенська статуя Колоса, а також побачите маяк на острові Фарос.

Лис 24

“Ходить гарбуз по городу”

Учні 4-Б класу підготували онлайн музичну композицію про Гарбуза, господаря городу, його дружину та численних родичів і знайомих “Ходить гарбуз по городу”, на якому зросло не одне покоління українських дітлахів. Ритмічний віршик, який можна перетворити на гру за ролями, влаштувавши справжню виставу, або заспівати гарну пісеньку.

7 чудес світу

Чудеса світу – це цікава сторінка в історії стародавнього світу. Це список найбільш прославлених пам’яток античної культури. Тож почнемо сьогодні нашу віртуальну подорож, під час якої учні 6-А класу розкажуть вам про 7 чудес світу

День Гідності та Свободи

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Ці події вписані в новітню історію України, як прояв громадської активності, що призвели до політичних та суспільних змін у нашій державі.

Тиждень історії

Сьогодні,21 листопада, у нашому ліцеї № 1 стартує Тиждень історії. Історія – це не просто шкільний предмет, це наше життя. Отож, давайте поринемо у світ цікавих вражень, нових можливостей та відчуттів

Тиждень початкових класів

Короткий відеодайджест цікавого, розважального, пізнавального Тижня початкових класів.

Рослини-символи

4-А клас та класний керівник Анатолій Васильович Задаченков презентують міні-проєкт про рослини-символи, які здавна уособлюють красу нашої України, духовну міць народу, засвідчують любов до рідної землі.

Лис 24

Вітаємо з Днем толерантності!

Вітаємо з Днем толерантності! У цей день хочеться побажати завжди і всюди, за будь-якої погоди і будь-якого розкладу залишатися справжньою людиною, поважає себе і оточуючих. Бажаємо, щоб у світі панувала справедливість, чесність, доброта і щирість та мир. Нехай кожен з нас буде спокійний і незворушний. Над відео працював шкільний парламент!

ВАЖЛИВО!

УВАГА!