Гру 30

Волонтерська підтримка ЗСУ

Волонтерська підтримка ЗСУ і допомога жителям східних областей наближає нас до перемоги.

Офіційний благодійний фонд м. Вінниці “Добро Надії” і небайдужі вінничани надають допомогу військовим і мирним жителям.

Сім‘я нашої учениці, Пономар Олександри та односельчани співпрацюють з фондом. До новорічних свят волонтери приготували харчові продукти, окопні свічки,турнікети, теплі речі та інше.

Учні 6-Б класу допомагають однокласниці у зборі бляшанок для виготовлення окопних свічок.

В України чудове майбутнє. Адже в нас такі чудові діти, батьки. Вони винахідливі, сміливі, рішучі, щирі.

Дякуємо таким сім’ям за любов до країни, самовіддану працю, підтримку ЗСУ!