Daily Archive: 14.03.2022

Бер 14

14 березня – День українського добровольця.

14березня

14 березня – День українського добровольця. В цей день українці вшановують мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Схиляємо у скорботі свої голови в пам’ять про тих добровольців та воїнів, які полягли на полі бою й не повернулись додому, до рідних домівок, до своїх батьків, матерів, коханих та дітей. Вони рятують нашу …

Continue reading »

Бер 14

Важлива інформація

Без названия

Вапнярська загальноосвітня школа І-ІІІст. ім. І.Д.Черняховського відновлює освітній процес з 14.03.2022 року за дистанційною формою навчання. Учні з числа внутрішньо переміщених можуть осіб можуть тимчасово відвідувати заклад загальної середньої освіти за місцем тимчасового перебування (за заявою одного з батьків). Заяви на зарахування до закладу освіти приймаються з 11.03.2022року.